• Vrijwilliger in de spotlight: Joris
    Al jarenlang is Joris een vertrouwd gezicht op de velden van Jonathan. Als drijvende kracht achter de scheidsrechterscommissie zorgt hij ervoor dat iedere wedstrijd in goede banen wordt geleid. Tijd om hem beter te leren kennen!
     
    Kun je jezelf kort voorstellen?
    "Ik ben Joris, woon in Zeist en werk als belastingadviseur."
     
    Hoe lang ben je al betrokken bij vv Jonathan?
    "Sinds mijn vijfde voetbal ik bij Jonathan. Met vrijwilligerswerk ben ik ongeveer begin 2014 gestart."
     
    Wat doe je precies als vrijwilliger binnen de club?
    "Alles wat met scheidsrechters te maken heeft, valt onder mijn verantwoordelijkheid. Daarnaast ben ik regelmatig achter de bar te vinden."
     
    Wat vind je het leukste aan jouw vrijwilligersrol?
    "Dat zijn eigenlijk meerdere dingen. Allereerst dat je eraan kunt bijdragen dat iedereen op zaterdag met plezier kan voetballen. Daarnaast vind ik het mooi om onze jongste scheidsrechters op te leiden en te begeleiden. Je leert bovendien veel spelers, vrijwilligers en supporters kennen, zowel tijdens het fluiten als achter de bar. En natuurlijk, niet onbelangrijk: ik vind het fluiten zelf ook gewoon erg leuk!"
     
    Wat maakt vv Jonathan volgens jou een bijzondere vereniging?
    "Dat we zoveel verschillende vormen van voetbal aanbieden. Van voetbal op divisieniveau tot breedtevoetbal, recreantenvoetbal, dementievoetbal en de Jongste Leeuwen. Eigenlijk komt het erop neer dat iedereen bij Jonathan welkom is."
     
    Wat zou je nieuwe vrijwilligers willen meegeven?
    "Kom fluiten! Nee, zonder grappen: doe vooral iets waar je energie van krijgt. Denk niet dat jouw bijdrage te klein of te beperkt is. Juist dat ene stukje dat jij oppakt, kan ervoor zorgen dat alles nét wat beter loopt."
     
    Tot slot:
    Met vrijwilligers zoals Joris blijft Jonathan draaien. Zijn inzet voor de scheidsrechters, gecombineerd met zijn enthousiasme voor de club, laat zien hoe belangrijk vrijwilligers zijn voor onze vereniging. Bedankt Joris!