• Jonathan 1 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 14:30Jonathan 1 - Laren 99 sv 1Sportpark Achter 't Slot
    2 okt. 14:30VVZ '49 1 - Jonathan 1Sportpark Zonnegloren
    9 okt. 14:30Olympia '25 1 - Jonathan 1Sportpark Berestein
    12 okt. 20:30Jonathan 1 - Vriendenschaar 1Sportpark Achter 't Slot
    16 okt. 14:30Jonathan 1 - Zeist 1Sportpark Achter 't Slot
    23 okt. 14:30Gooi 't sc 1 - Jonathan 1Sportpark Berestein
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 sep.Bunnik '73 1 - Jonathan 10 - 4
    18 sep.Odysseus '91 1 - Jonathan 10 - 0
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bruggeman, PeterOverige stafTeammanager
    Duijvenbode, Jeroen vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Koopman, RaymondTechnische stafAss.-trainer/coach
    Meijer, KimMedische stafVerzorger
    Zomer, RobTechnische stafTrainer/coach
  • Poulestanden Jonathan 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 100000000
    2Baarn sv 100000000
    3CJVV 100000000
    4DOSC 100000000
    5FZO 100000000
    6Gooi 't sc 100000000
    7Hees 100000000
    8FC Hilversum 100000000
    9Jonathan 100000000
    10Laren 99 sv 100000000
    11Olympia '25 100000000
    12TOV 100000000
    13VVZ '49 100000000
    14Zeist 100000000

    Poulestanden Jonathan 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonathan 132109097
    2Odysseus '91 131206155
    3Bunnik '73 1311167-14
    4Vliegdorp 't vv 13003215-130

    Poulestanden Jonathan 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Argon 100000000
    2Aurora 100000000
    3Benschop 100000000
    4Bilt De FC 100000000
    5Breukelen FC 100000000
    6Candia '66 100000000
    7CJVV 100000000
    8DEV Doorn 100000000
    9DHSC00000000
    10DVSU 100000000
    11EDO (U) 100000000
    12Eemdijk00000000
    13Elinkwijk 100000000
    14Focus '07 100000000
    15't Goy 100000000
    16Graveland 's 100000000
    17Hercules 100000000
    18Hertha 100000000
    19Hooglanderveen 100000000
    20Houten 100000000
    21Huizen 100000000
    22Jonathan 100000000
    23Kampong 100000000
    24KVVA 100000000
    25Laren 99 sv 100000000
    26Montfoort S.V.'19 100000000
    27Nieuw Utrecht SV 100000000
    28Nieuwland ASC 100000000
    29PVC 100000000
    30PVCV 100000000
    31Rivierwijkers 100000000
    32Roda '46 100000000
    33Roda '46 100000000
    34SCH '44 100000000
    35Scherpenzeel00000000
    36SDO00000000
    37SVL 100000000
    38TOV 100000000
    39Valleivogels 100000000
    40VRC 100000000
    41Vreeswijk 100000000
    42Vriendenschaar 100000000
    43VVJ 100000000
    44VVZA 100000000
    45Woudenberg 100000000
    46Zuidvogels HSV De 100000000
    47Zwaluwen Utrecht '11 100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Achaq, AbdullahTeamspeler
    Berg, Floris van denTeamspeler
    Beunder, ThijsTeamspeler
    Gyina, XavierTeamspeler
    Hopstaken, PepijnTeamspeler
    Knopper, MarcoTeamspeler
    Muusse, JorisTeamspeler
    Roks, TomTeamspeler
    Ruijssenaars, JortTeamspeler
    Sedney, RuiTeamspeler
    Soest, Dani vanTeamspeler
    Versluis, RoyTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.