• Jonathan 1 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 14:30Olympia '25 1 - Jonathan 1Sportpark Berestein
    4 mei. 14:30Jonathan 1 - DOSC 1Sportpark Achter 't Slot
    11 mei. 14:30Wasmeer 1 - Jonathan 1Sportpark Anna's Hoeve
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 apr.Jonathan JO17-1 - KNVB0 - 0
    6 apr.Eemnes 1 - Jonathan 12 - 4
    13 apr.Jonathan 1 - Nieuwland ASC 14 - 0
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Halmans, OlafOverige stafTeammanager
    Lieftink, MarcelOverige stafTeammanager
    Meijer, KimMedische stafVerzorger
    Versluis, RoyTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Zomer, RobTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden Jonathan 1 ( 3e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonathan 121134460312943
    2Hees 121133563263742
    3Olympia '25 121133558302842
    4Loosdrecht 12111645041939
    5Nieuwland ASC 121115544291538
    6Laren 99 sv 12110563324935
    7Eemnes 121101105449531
    8VVZA 1218585652429
    9Saestum 1217594843526
    10Wasmeer 12173112445-2124
    11TOV 1215883736123
    12KVVA 12155114755-820
    13DOSC 12132163072-4211
    14Amsvorde 12131172293-7110

    Poulestanden Jonathan 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonathan 13300171169
    2SMVC Fair Play 1210146-23
    3CDW 12101410-63
    4Delta Sports '95 FC 13003210-80

    Poulestanden Jonathan 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 3 1e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woudenberg 111008263
    2Breukelen FC 111006063
    3Merino's de 111006063
    4Zuidvogels HSV De 111005053
    5VVIJ 111005143
    6Montfoort S.V.'19 111004043
    7PVCV 111005233
    8JSV Nieuwegein 111003033
    9Elinkwijk 111004223
    10Argon 111003123
    11Huizen11003123
    12Maarssen 111002023
    13Bilt De FC 111005413
    14Kampong 211002113
    15Zeist 111002113
    16Bunnik '73 111001013
    17Nieuw Utrecht SV 111001013
    18Patria 111002203
    19DOSC 111002203
    20AH'78 111001103
    21Roda '46 111000003
    22Altius 100000000
    23EDO (U) 110012200
    24DHSC10012200
    25't Goy 110011100
    26Valleivogels 110010000
    27BFC 1100145-10
    28DHSC 1100112-10
    29SVL 1100112-10
    30Jonathan 1100101-10
    31Odijk 1100101-10
    32Soest SO 1100124-20
    33Scherpenzeel100113-20
    34Zuidvogels HSV De 2100113-20
    35VRC 1100102-20
    36VVZ '49 1100125-30
    37Lopik 1100103-30
    38Musketiers 1100115-40
    39NiTA 1100104-40
    40Hoogland100105-50
    41Zwaluwen Utrecht '11 1100128-60
    42Posthoorn de 1100106-60
    43Vriendenschaar 1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ali, HemnTeamspeler
    Buitenhuis, JordeyTeamspeler
    Denekamp, TobiasTeamspeler
    Hadelkamp, Jitse van denTeamspeler
    Hadoute, Imrane elTeamspeler
    Hund, GilliamTeamspeler
    Kerkmeijer, LarsTeamspeler
    Knopper, MarcoTeamspeler
    Leijte, TomTeamspeler
    Maas, MikeTeamspeler
    Muusse, JorisTeamspeler
    Neerings, NickTeamspeler
    Pieper, TwanTeamspeler
    Sedney, RuiTeamspeler
    Soest, Dani vanTeamspeler
    Stoop, RobTeamspeler
    Swaray, JosTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.