• Jonathan 1 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 jun.v.v. Jonathan Nieuwe MO15-1 - Nog Niet Bekend0 - 0
    15 jun.Ross - Ross0 - 0
    15 jun.Jonathan JO14-2 - SV Huizen JO14-10 - 0
    15 jun.Jonathan JO12-5 - Jonathan JO12-70 - 0
    15 jun.Nieuwe JO13-1 - Nieuwe JO13-2JM0 - 0
    15 jun.Jonathan 1 - Jonathan 12 - 3
    22 jun.v.v. Jonathan Nieuwe JO15-2 - Asc Nieuwland Nieuwe JO15-14 - 0
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Halmans, OlafOverige stafTeammanager
    Koning, Eskil deTechnische stafTrainer/coach
    Lieftink, MarcelOverige stafTeammanager
    Meijer, KimMedische stafVerzorger
    Versluis, RoyTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Zomer, RobTechnische stafAssistent-trainer/coach
  • Poulestanden Jonathan 1 ( 3e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1A-Selectie 2024-202526165571393253
    2Olympia '25 126163776383851
    3Hees 126155684335150
    4Loosdrecht 126148467462150
    5Nieuwland ASC 126135858401844
    6Laren 99 sv 12611784334940
    7Eemnes 126123116259339
    8VVZA 126106106865336
    9Saestum 12696115857133
    10Wasmeer 12694134356-1331
    11KVVA 12686126565030
    12TOV 12669114552-727
    13DOSC 12652194190-4917
    14Amsvorde 126312227134-10710

    Poulestanden Jonathan 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1A-Selectie 2024-20253300171169
    2SMVC Fair Play 1210146-23
    3CDW 12101410-63
    4Delta Sports '95 FC 13003210-80

    Poulestanden Jonathan 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 3 1e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woudenberg 111008263
    2Breukelen FC 111006063
    3Merino's de 111006063
    4Zuidvogels HSV De 111005053
    5VVIJ 111005143
    6Montfoort S.V.'19 111004043
    7PVCV 111005233
    8JSV Nieuwegein 111003033
    9Elinkwijk 111004223
    10Argon 111003123
    11Huizen11003123
    12Maarssen 111002023
    13Bilt De FC 111005413
    14Kampong 211002113
    15Zeist 111002113
    16Bunnik '73 111001013
    17Nieuw Utrecht SV 111001013
    18Patria 111002203
    19DOSC 111002203
    20AH'78 111001103
    21Roda '46 111000003
    22Altius 100000000
    23EDO (U) 110012200
    24DHSC10012200
    25't Goy 110011100
    26Valleivogels 110010000
    27BFC 1100145-10
    28DHSC 1100112-10
    29SVL 1100112-10
    30A-Selectie 2024-2025100101-10
    31Odijk 1100101-10
    32Soest SO 1100124-20
    33Scherpenzeel100113-20
    34Zuidvogels HSV De 2100113-20
    35VRC 1100102-20
    36VVZ '49 1100125-30
    37Lopik 1100103-30
    38Musketiers 1100115-40
    39NiTA 1100104-40
    40Hoogland100105-50
    41Zwaluwen Utrecht '11 1100128-60
    42Posthoorn de 1100106-60
    43Vriendenschaar 1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ali, HemnTeamspeler
    Buitenhuis, JordeyTeamspeler
    Denekamp, TobiasTeamspeler
    Hadelkamp, Jitse van denTeamspeler
    Hund, GilliamTeamspeler
    Kerkmeijer, LarsTeamspeler
    Kleef, Sam vanTeamspeler
    Knopper, MarcoTeamspeler
    Leijte, TomTeamspeler
    Muusse, JorisTeamspeler
    Neerings, NickTeamspeler
    Pieper, TwanTeamspeler
    Sedney, RuiTeamspeler
    Soest, Dani vanTeamspeler
    Stoop, RobTeamspeler
    Swaray, JosTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.