• Jonathan JO12-4 VE zaterdag speeldag man

  • Jonathan O12-4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Voorthuis, NinjaOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 sep. 14:00CDW O12-2JM - Jonathan O12-4Sportpark Mariënhoeve
    19 sep. 11:45Jonathan O12-4 - S.V. Houten O12-2Sportpark Achter 't Slot
    26 sep. 08:45Delta Sports '95 FC O12-3 - Jonathan O12-4Sportpark De Kruisboog
    3 okt. 10:30Jonathan O12-4 - DEV Doorn O12-2Sportpark Achter 't Slot
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 aug.Jonathan O23-1 - sv Huizen O23-13 - 2
    22 aug.SV Parkhout - Jonathan 11 - 1
    29 aug.Jonathan MO15-1 - Jonathan MO17-25 - 0
    29 aug.Jonathan O16-1 - FC Almere O16-11 - 0
    2 sep.Jonathan O16-1 - Maarssen O16-14 - 1
  • Poulestanden Jonathan O12-4 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CDW O12-2JM00000000
    2Delta Sports '95 FC O12-300000000
    3DEV Doorn O12-200000000
    4S.V. Houten O12-200000000
    5O12-4 2026-202700000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bongaerts, SiepTeamspeler
    El Hassouni, SamiTeamspeler
    Hagen, Noud tenTeamspeler
    Jager, FlorisTeamspeler
    Verkerk, ThomasTeamspeler
    Voorthuis, SemTeamspeler
    Weide, Bram van derTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.