• Verkeersmaatregelen ingang complex bijna afgerond

    Het is al weer een aantal jaren geleden dat onze voormalig voorzitter Frank Slijper bij de Gemeente aan de bel trok om iets te doen aan de onveilige verkeerssituatie  bij de ingang van ons complex.

    In 2015 is de voetgangersbrug gerealiseerd wat al een hele verbetering betekende voor de vele honderden ouders en kinderen die de weg van de parkeerplaats naar de ingang van het complex wekelijks maken. Nu wordt de bocht en de brug zelf aangepakt. Het berijdbaar deel van de brug wordt breder, het fietspad wordt verlegd en parkeren voor de ingang van het complex wordt moeilijker gemaakt.

    Er is een stop voor "halen en brengen" aangelegd. Hopelijk leiden de getroffen maatregelen tot een rustiger verkeersbeeld en wordt het veiliger voor de fietsers. 

    Laatste en dringende verzoek aan alle bezoekers om de auto's NIET meer op ons complex te rijden.