• Recreanten roeren zich op transfermarkt

    Zaakwaarnemers en transfervrije spelers opgelet!

    Er is weer ruimte om aan te sluiten bij onze recreanten. De mogelijkheden om recreatief te voetballen zijn legio en voor ieder wat wils en verdeeld over meerdere dagen. 

    Eén doordeweeks groep speelt voetbal zoals we dat kennen bij de senioren, full-impact en hierbij zijn spelers welkom vanaf 18+. De andere doordeweekse groep bevindt zich helemaal aan de andere kant van het spectrum en speelt no-impact voetbal, deze groep staat ook wel bekend als de 60+ voetballers, hoewel leeftijd niet alles bepalend is maar meer de intensiteit waarmee gespeeld wordt. Tot slot kent Jonathan sinds 2011 ook op zaterdagmiddag recreantenvoetbal. Gedurende het seizoen wordt er door teams van de recreanten deelgenomen aan diverse 45+ toernooien (7 tegen 7) en een enkel 35+ toernooi.

    Alle informatie is te hier te vinden, of neem contact op met de coordinator via recreanten@vvjonathan.nl