• O13-8 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Miltenburg, ArnaudOverige stafTeammanager
    Smiesing, SusanneTechnische stafTrainer/coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 10:15Jonathan JO13-2007-2 - Sparta Nijkerk JO13-2007-2Sportpark Achter 't Slot
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.Jonathan JO13-2007-2 - AFC Quick 1890 JO13-2007-10 - 6
    18 mei.Delta Sports JO13-2007-1 - Jonathan JO13-2007-26 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Poulestanden Jonathan JO13-2007-2 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kampong JO13-2007-13300271269
    2Delta Sports JO13-2007-13201911-26
    3Houten JO13-73102418-143
    4Jonathan JO13-2007-23003414-100

    Poulestanden Jonathan JO13-2007-2 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roda'46 JO13-2007-111100160154530
    2DESTO JO13-2007-11191149173228
    3CDW JO13-2007-11281345261925
    4Focus 07 JO13-2007-11171341202122
    5Hercules JO13-2007-1 970254124221
    6UVV JO13-2007-1105142528-316
    7Delta Sports JO13-2007-1115153035-516
    8Geinoord N'gein JO13-2007-1115062322115
    9Brederodes JO13-2007-1125072545-2015
    10PVCV JO13-2007-2113171937-1810
    11Jonathan JO13-2007-2112181640-247
    12JSV Nieuwegein JO13-2007-110118841-334
    13VVZA JO13-2007-11200121673-570

    Poulestanden Jonathan JO13-2007-2 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVZ '49 JO13-2007-188005084224
    2AFC Quick 1890 JO13-2007-186112891919
    3IJsselmeervogels JO13-2007-185213182317
    4Spakenburg JO13-2007-195042016415
    5CDW JO13-2007-184222116514
    6Delta Sports JO13-2007-184132620613
    7NVC JO13-2007-183231818011
    8Jonathan JO13-2007-281071044-343
    9VVZA JO13-2007-19108933-243
    10Sparta Nijkerk JO13-2007-28008546-410
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    Koole, TristanTeamspelerVerdediger
    Leenders, BartTeamspelerAanvaller
    Miltenburg, BinkTeamspelerMiddenvelder
    Schöttelndreier, TiesTeamspelerMiddenvelder
    Willems, HuubTeamspelerDoelverdediger