• O13-8 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Miltenburg, ArnaudOverige stafTeammanager
    Smiesing, SusanneTechnische stafTrainer/coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 10:30Spakenburg JO13-2007-1 - Jonathan JO13-2007-2Sportpark De Westmaat
    30 mrt. 10:30CDW JO13-2007-1 - Jonathan JO13-2007-2Sportpark Mariënhoeve
    6 apr. 13:00Jonathan JO13-2007-2 - NVC JO13-2007-1Sportpark Achter 't Slot
    13 apr. 11:45IJsselmeervogels JO13-2007-1 - Jonathan JO13-2007-2Sportpark De Westmaat
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.Jonathan JO13-2007-2 - VVZ '49 JO13-2007-11 - 5
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Poulestanden Jonathan JO13-2007-2 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kampong JO13-2007-13300271269
    2Delta Sports JO13-2007-13201911-26
    3Houten JO13-73102418-143
    4Jonathan JO13-2007-23003414-100

    Poulestanden Jonathan JO13-2007-2 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roda'46 JO13-2007-111100160154530
    2DESTO JO13-2007-11191149173228
    3CDW JO13-2007-11281345261925
    4Focus 07 JO13-2007-11171341202122
    5Hercules JO13-2007-1 970254124221
    6UVV JO13-2007-1105142528-316
    7Delta Sports JO13-2007-1115153035-516
    8Geinoord N'gein JO13-2007-1115062322115
    9Brederodes JO13-2007-1125072545-2015
    10PVCV JO13-2007-2113171937-1810
    11Jonathan JO13-2007-2112181640-247
    12JSV Nieuwegein JO13-2007-110118841-334
    13VVZA JO13-2007-11200121673-570

    Poulestanden Jonathan JO13-2007-2 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVZ '49 JO13-2007-144002051512
    2Spakenburg JO13-2007-143019189
    3CDW JO13-2007-1430110739
    4AFC Quick 1890 JO13-2007-132019546
    5IJsselmeervogels JO13-2007-121015503
    6Jonathan JO13-2007-2210145-13
    7Delta Sports JO13-2007-1310211923
    8NVC JO13-2007-1200226-40
    9VVZA JO13-2007-13003013-130
    10Sparta Nijkerk JO13-2007-23003216-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    Koole, TristanTeamspelerVerdediger
    Leenders, BartTeamspelerAanvaller
    Miltenburg, BinkTeamspelerMiddenvelder
    Schöttelndreier, TiesTeamspelerMiddenvelder
    Willems, HuubTeamspelerDoelverdediger