• Meidenclinic door Rianne Schorel

    Op woensdag 10 juni van 14:00 tot 15:00 uur geeft Rianne Schorel een clinic voor meiden.

    Rianne Schorel is ex profvoetbalster die onder meer voetbalde als spits bij ADO Den Haag en op hoog niveau in de Amerika gevoetbald heeft. Ook haalt Rianne de selectie van het Nederlands Elftal. Rianne gaat de meiden en vrouwen bij Jonathan helpen zich nog verder te ontwikkelen.

    Rianne is, samen met haar tweelingzus Nanja oprichster van MOVE THE BRAIN. Gedreven door hun eigen persoonlijke ervaring en Nanja haar medische kennis (20 jaar) wilden zij het onmogelijke mogelijk maken door positiviteit voor hen te laten werken. De manier waarop zij geleerd hebben de obstakels uit hun leven te overwinnen, willen zij graag delen met anderen die ditzelfde verlangen hebben en vanuit deze basis is Move The Brain ontstaan.

    Ben je ge├»nteresseerd? klik dan op clinic meidenvoetbal voor de benodigde informatie.