• Jubilaris Hans van Veldhuijzen in zonnetje gezet

    Afgelopen zaterdag werd Hans van Veldhuijzen voor zijn 25 jarige lidmaatschap, door onze secretaris Jeroen van Duijvenbode, in het zonnetje gezet. Hans is ondertussen al bijna 40 jaar lid van onze vereniging maar is er een paar jaar tussenuit geweest.

    Hans heeft bij Jonathan in ongeveer elk seniorenteam wel een rol van betekenis gespeeld. Met als absoluut hoogtepunt een wereldgoal in ons eerste elftal tegen Blauw Geel. Als je hem op een zaterdagmiddag in onze kantine aanspreekt vertelt hij graag hoe dit doelpunt tot stand is gekomen.

    Daarnaast is Hans ook nog een tijdje grensrechter geweest van en bij ons eerste elftal en is hij af en toe actief als scheidsrechter.

  • Rechts op de foto: Hans van Veldhuijzen
    Links op de foto: Jeroen van Duijvenbode