• Jonathan JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kies, JurgenTechnische stafAss.-trainer/coach
    Knoppers, BastiaanOverige stafTeammanager
    Veldhuizen, AlvinTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 feb. 14:30Jonathan JO19-1 - Vriendenschaar JO19-1Sportpark Achter 't Slot
    16 feb. 16:15Victoria JO19-1 - Jonathan JO19-1Sportpark Loosdrecht
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Jonathan JO19-1 (0220 Onder 19 competitie (district A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meern De JO19-111100135112430
    2Jonathan JO19-11190236251127
    3Sparta Nijkerk JO19-11172235102523
    4Nieuwland ASC JO19-1116142730-319
    5Houten JO19-11151536231316
    6Waterwijk asc JO19-1115152223-116
    7Sportlust '46 JO19-1115062330-715
    8Vriendenschaar JO19-1114251416-214
    9VVOG JO19-1113441723-613
    10Spakenburg JO19-1113172124-310
    11Hooglanderveen JO19-111128744-375
    12Victoria JO19-11110101731-143

    Poulestanden Jonathan JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonathan JO19-1330011479
    2Kampong JO19-132018536
    3Waterwijk asc JO19-1310246-23
    4Elinkwijk JO19-13003412-80

    Poulestanden Jonathan JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Koninklijke HFC JO19-11100130133
    2AFC JO19-111009273
    3RODA '23 Rksv JO19-111008173
    4Hercules JO19-111007073
    5Purmerend JO19-111007073
    6AFC JO19-211007163
    7Laren 99 sv JO19-111007253
    8Dijk De asv JO19-111006153
    9AFC 34 JO19-111007343
    10VSV JO19-111006243
    11Goy 't JO19-111004043
    12Olympia Haarlem JO19-111004043
    13Argon JO19-111005233
    14Fortuna Wormerveer sv JO19-111005233
    15Kolping Boys JO19-111005233
    16Meervogels 31 JO19-111005233
    17Foresters (de) JO19-111004133
    18Zeeburgia avv JO19-211004133
    19WV-HEDW JO19-1 (zat)11003033
    20WV-HEDW JO19-1 (zon)11005323
    21Delta Sports '95 FC JO19-111003123
    22Argon JO19-211002023
    23DEM (RKVV) JO19-111002023
    24SCH '44 JO19-111003213
    25DOVO JO19-111002113
    26Jong Holland JO19-111002113
    27Kampong JO19-111002113
    28Roda '46 JO19-111002113
    29Maarssen JO19-111002203
    30Koninklijke HFC JO19-211001103
    31Buitenveldert sc. JO19-100000000
    32LSVV JO19-100000000
    33United sv/DAVO JO19-100000000
    34Zeeburgia avv JO19-100000000
    35Jonathan JO19-110012200
    36Zaanlandia JO19-110011100
    37Sporting '70 JO19-1100123-10
    38Jonathan JO19-2100112-10
    39Nieuwland ASC JO19-1100112-10
    40VVIJ JO19-1100112-10
    41Zouaven (de) JO19-1100112-10
    42DIOS sv. JO19-1100135-20
    43IJsselmeervogels JO19-1100113-20
    44IJmuiden vv. JO19-1100102-20
    45Soest SO JO19-1100102-20
    46DOSC JO19-1100125-30
    47Hollandia JO19-1100125-30
    48Onze Gezellen JO19-1100125-30
    49Sporting Martinus JO19-1100125-30
    50Hercules Zaandam sc JO19-1100114-30
    51Zuidvogels HSV De JO19-1100114-30
    52ZSGOWMS JO19-1100103-30
    53HSV JO19-1100137-40
    54WSV 1930 JO19-1100126-40
    55Limmen JO19-1100104-40
    56PVCV JO19-1100104-40
    57CJVV JO19-1100127-50
    58ZAP JO19-1100116-50
    59Pancratius Rksv JO19-1100117-60
    60BFC JO19-1100129-70
    61RAP sv. JO19-1100118-70
    62FC Driebergen JO19-1100107-70
    63Vitesse 22 JO19-1100107-70
    64WSV 1930 JO19-21001013-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Droffelaar, Jurre vanTeamspeler
    Hendrikse, EtiƫnneTeamspeler
    Knopper, MarcoTeamspeler
    Soest, Dani vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.