• Jonathan JO17-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aboikoni, FrankTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 14:30Zeeburgia avv JO17-2 - Jonathan JO17-1Sportpark Middenmeer
    1 dec. 12:00Jonathan JO17-1 - Foresters (de) JO17-1Sportpark Achter 't Slot
    8 dec. 12:30IJsselmeervogels JO17-1 - Jonathan JO17-1Sportpark De Westmaat
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Jonathan JO17-1 - AFC 34 JO17-10 - 2
    17 nov.DOVO JO17-1 - Jonathan JO17-11 - 0
  • Poulestanden Jonathan JO17-1 (0230 Onder 17 competitie (district A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 34 JO17-1870127111621
    2Roda '46 JO17-17511123916
    3IJsselmeervogels JO17-185121981116
    4Vriendenschaar JO17-185121413116
    5Dijk De asv JO17-175021312115
    6Kampong JO17-184221881014
    7Volendam (rkav) JO17-183141624-810
    8DOVO JO17-183051216-49
    9Zeeburgia avv JO17-282151324-117
    10JO17-18125717-105
    11AFC JO17-28116713-64
    12Jonathan JO17-18107615-93

    Poulestanden Jonathan JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Argon JO17-1320111656
    2Jonathan JO17-1320111656
    3RODA '23 Rksv JO17-132017526
    4Elinkwijk JO17-13003315-120

    Poulestanden Jonathan JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roda '46 JO17-11100121113
    2Kolping Boys JO17-11100110113
    3SVH JO17-1 za11006063
    4Volendam (rkav) JO17-211006063
    5Zeeburgia avv JO17-211006063
    6RAP sv. JO17-111006243
    7Always Forward JO17-111005143
    8Bloemendaal JO17-111005143
    9Waterwijk asc JO17-111005233
    10JO17-1-zat11003033
    11KFC JO17-211004223
    12Abcoude fc JO17-111003123
    13Buitenveldert sc. JO17-111003123
    14DWS afc JO17-111003123
    15Hollandia JO17-211003123
    16IJsselmeervogels JO17-111002023
    17UVV JO17-111002023
    18AFC 34 JO17-111004313
    19UNO vv JO17-111003213
    20Victoria JO17-111003213
    21MSV '19 JO17-111002113
    22Buitenveldert sc. JO17-111001013
    23DCG Rksv JO17-111001013
    24DOVO JO17-111001013
    25ST Schagen/SRC JO17-111001013
    26Argon JO17-111003303
    27Purmersteijn JO17-111003303
    28Houten JO17-111001103
    29OFC JO17-111001103
    30PVCV JO17-111001103
    31JO17-111001103
    32Hooglanderveen JO17-111000003
    33Huizen JO17-110013300
    34WSV 1930 JO17-110013300
    35Swift JO17-110011100
    36Jonathan JO17-110011100
    37Meern De JO17-110011100
    38sva Papendorp JO17-110011100
    39JSV Nieuwegein JO17-110010000
    40FC Uitgeest JO17-1100134-10
    41Hillegom sv JO17-1100123-10
    42Nieuw West United SV JO17-1100123-10
    43Meern De JO17-2100112-10
    44AFC 34 JO17-1100101-10
    45Hoogland JO17-1100101-10
    46Koninklijke HFC JO17-2100101-10
    47Soest SO JO17-2100101-10
    48Zeeburgia avv JO17-1100124-20
    49DEM (RKVV) JO17-2100113-20
    50SVH JO17-2 za100113-20
    51AFC Quick 1890 JO17-1100113-20
    52Zouaven (de) JO17-1100113-20
    53Hercules JO17-1100102-20
    54JO17-1100102-20
    55Spakenburg JO17-1100125-30
    56Waterwijk asc JO17-2100103-30
    57NVC JO17-1100126-40
    58Dijk De asv JO17-1100115-40
    59Purmersteijn JO17-2100115-40
    60FC Amsterdam JO17-1100106-60
    61DIOS sv. JO17-1100106-60
    62HSV JO17-1100106-60
    63DESTO JO17-11001112-110
    64Assendelft JO17-11001011-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bosland, BonneTeamspeler
    Emam, NordinTeamspeler
    Galmo, YjahnoTeamspeler
    Tilstra, FlorisTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.