• Jonathan JO14-2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Arnoldussen, TijnOverige stafTeammanager
    Weely, Niels vanTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 08:30Jonathan JO14-2 - Saestum JO14-1Sportpark Achter 't Slot
    6 apr. 10:00Amsvorde JO14-1 - Jonathan JO14-2Sportpark Nimmerdor
    13 apr. 10:00Jonathan JO14-2 - DOVO JO14-2Sportpark Achter 't Slot
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.Jonathan JO14-2 - Bunnik '73 JO14-116 - 0
    16 mrt.Hooglanderveen JO14-1 - Jonathan JO14-21 - 1
  • Poulestanden Jonathan JO14-2 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Legmeervogels JO14-11181239162325
    2FC Driebergen JO14-11180337181924
    3Hercules JO14-11173130171324
    4Vriendenschaar JO14-1116232619720
    5Soest SO JO14-1115241929-1017
    6Bilt De FC JO14-1104152429-513
    7Focus '07 JO14-1114162525013
    8Graveland 's JO14-1114162324-113
    9Hooglanderveen JO14-1111191237-254
    10Jonathan JO14-2101091536-213

    Poulestanden Jonathan JO14-2 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonathan JO14-23210162147
    2FC Driebergen JO14-13210163137
    3JSV Nieuwegein JO14-23102315-123
    4Saestum JO14-13003116-150

    Poulestanden Jonathan JO14-2 (B9410 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonathan JO14-211002113
    2Kampong JO14-2100112-10

    Poulestanden Jonathan JO14-2 (0244 Onder 14 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonathan JO14-243102722510
    2Spakenburg JO14-1330011479
    3Saestum JO14-132107437
    4Candia '66 JO14-1412168-25
    5Roda '46 JO14-231116424
    6Hooglanderveen JO14-131115414
    7CDW JO14-141128624
    8DOVO JO14-2310245-13
    9Amsvorde JO14-1310227-53
    10HDS JO14-14013416-121
    11Bunnik '73 JO14-12002020-200

    Poulestanden Jonathan JO14-2 (B9480 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna Wormerveer sv JO14-111006063
    2Meern De JO14-111005053
    3Zeeburgia avv JO14-111003033
    4Elinkwijk JO14-111003123
    5Victoria JO14-111002113
    6AFC 34 JO14-111001013
    7FC Amsterdam JO14-111001013
    8BFC JO14-110103301
    9Buitenveldert sc. JO14-110103301
    10AS'80 JO14-1100112-10
    11SDZ JO14-1100101-10
    12Volendam (rkav) JO14-1100101-10
    13Jonathan JO14-2100113-20
    14Hoofddorp s.v. JO14-1100103-30
    15Roda '46 JO14-2100105-50
    16SDOB JO14-1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Arnoldussen, TijnTeamspeler
    Ekris, Sem vanTeamspeler
    Leenders, TijnTeamspeler
    Paterson, BoydTeamspeler
    Peters, GijsTeamspeler
    Rietkerk, JelleTeamspeler
    Vliet, Dinand van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.