• Jonathan 3 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schalm, Michael vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 13:00Jonathan 3 - Rivierwijkers 7Sportpark Achter 't Slot
    2 okt. 11:00Odin 8 - Jonathan 3Sportpark Zoudenbalch
    9 okt. 11:45Jonathan 3 - Sporting '70 2Sportpark Achter 't Slot
    16 okt. 16:00Bilt De FC 5 - Jonathan 3Sportpark Weltevreden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 sep.DOVO 5 - Jonathan 33 - 3
    18 sep.Veenendaal 4 - Jonathan 31 - 1
  • Poulestanden Jonathan 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 500000000
    2Domstad Majella 200000000
    3DVSU 400000000
    4Hercules 1100000000
    5Jonathan 300000000
    6Odijk 200000000
    7Odin 800000000
    8Odysseus '91 600000000
    9Patria 200000000
    10Rivierwijkers 700000000
    11Sporting '70 200000000
    12VSC 500000000

    Poulestanden Jonathan 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOVO 5321010377
    2Jonathan 331207525
    3Veenendaal 4311113494
    4VVA Achterberg 33003119-180
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouma, ArjanTeamspeler
    Buitenhuis, LarsTeamspeler
    Denderen, Remy vanTeamspeler
    Eskes, JeroenTeamspeler
    Horst, Floris van derTeamspeler
    Keuning, FrisoTeamspeler
    Lee, Tom van derTeamspeler
    Meijer, JordyTeamspeler
    Ossendrijver, MarcTeamspeler
    Peters, JoeyTeamspeler
    Postma, LuteTeamspeler
    Prent, MijronTeamspeler
    Ravestein, NandoTeamspeler
    Reenen, Matties vanTeamspeler
    Schalm, Michael vanTeamspeler
    Tjoe-A-On, MarvinTeamspeler
    Voorst, Guido vanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.