• Jonathan 2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Bruggeman, PeterOverige stafTeammanager
    Verwoert, DennisOverige stafTeammanager
    Zwart, TimMedische stafVerzorger
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 nov. 12:00VVA Achterberg 2 - Jonathan 2Sportpark De Meent
    23 nov. 12:00Jonathan 2 - FC Driebergen 2Sportpark Achter 't Slot
    30 nov. 12:00Jonathan 2 - Rivierwijkers 2Sportpark Achter 't Slot
    7 dec. 15:00Woudenberg 3 - Jonathan 2Sportpark De Grift
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 nov.IJsselmeervogels 3 - Jonathan 23 - 2
    9 nov.Jonathan 2 - Valleivogels 31 - 0
  • Poulestanden Jonathan 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonathan 23300155109
    2SCH '44 432018626
    3Altius 33102610-43
    4TOV 33003513-80

    Poulestanden Jonathan 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rivierwijkers 265012982115
    2IJsselmeervogels 375021617-115
    3Jonathan 264022281412
    4Kampong 264022016412
    5FC Driebergen 263121513210
    6Valleivogels 373131413110
    7VVA Achterberg 2630314959
    8Woudenberg 362041019-96
    9DOVO 371241019-95
    10Bunnik '73 26114716-94
    11Odysseus '91 47115928-194

    Poulestanden Jonathan 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonathan 211001103
    2Bilt De FC 210011100

    Poulestanden Jonathan 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonathan 200000000
    2Sloterdijk avv. 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bree, Stephan deTeamspeler
    Bruggeman, MichaelTeamspeler
    Bruin, Allard deTeamspeler
    Buitenhuis, DavidTeamspeler
    Gamil, SamiTeamspeler
    Hopstaken, PepijnTeamspeler
    Kooper, TomTeamspeler
    Onderstal, MichaTeamspeler
    Sesink Clee, DylanTeamspeler
    Smienk, HugoTeamspeler
    Stramrood, OlafTeamspeler
    Wagenaar, DaniƫlTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.