• Jonathan 2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bruggeman, PatrickOverige stafTeammanager
    Koenders, RobbinTechnische stafTrainer/coach
    Meier, ChrisOverige stafTeammanager
    Zoelen, Adrie vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 12:00Breukelen FC 2 - Jonathan 2Sportpark Broekdijk-Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.OSM '75 2 - Jonathan 23 - 3
    18 mei.Jonathan 2 - Montfoort 21 - 0
  • Poulestanden Jonathan 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VRC 221133562273542
    2Meern De 221133560322842
    3IJFC 321134450292141
    4Breukelen FC 221133568353340
    5SVL 2219393751-1430
    6Montfoort 2218583239-729
    7Benschop 2217593042-1226
    8VVZ '49 32181123752-1525
    9CJVV 3216693342-924
    10Brederodes 22163123162-3121
    11Jonathan 22144133240-816
    12OSM '75 22144132748-2116

    Poulestanden Jonathan 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roda '46 233008359
    2Jonathan 2311110734
    3Valleivogels 231119634
    4VVZ '49 23003213-110

    Poulestanden Jonathan 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stormvogels ijvv 211008263
    2Argon 611005143
    3FC Zaandam 211004043
    4AFC 611005233
    5Bilt De FC 211005233
    6Meern De 211005233
    7DVVA csv. 211004133
    8IJsselmeervogels 211004133
    9Spakenburg 211004133
    10CSW 311004223
    11Huizen 211004223
    12Swift 211003123
    13DVVA csv. 311002023
    14Odysseus '91 211002023
    15OSM '75 211002023
    16Renswoude 211002023
    17Laren 99 sv 211009813
    18WV-HEDW 411006513
    19Castricum FC 211003213
    20CDW 211003213
    21Waterwijk asc 211003213
    22Amstelveen/Heemraad 211002113
    23Woudenberg 211002113
    24AMVJ 211001013
    25DOVO 211001013
    26GVVV 211001013
    27ODIN 59 411001013
    28Swift 311001013
    29Ajax AFC 211004403
    30Vriendenschaar 211003303
    31Jonathan 211001103
    32Geinoord Nieuwegein 200000000
    33WV-HEDW 310014400
    34IJFC 310013300
    35Maarssen 210011100
    36CSW 2100189-10
    37AFC 2100156-10
    38Buitenveldert sc. 2100123-10
    39Bunnik '73 2100123-10
    40HCSC 2100123-10
    41AFC 4100112-10
    42DHSC 3100112-10
    43Almere FC 2100101-10
    44VRC 2100101-10
    45VVA Achterberg 2100101-10
    46WV-HEDW 9100101-10
    47ZOB 3100101-10
    48Argon 5100124-20
    49Wasmeer 2100124-20
    50Ajax AFC 3100113-20
    51Benschop 2100102-20
    52Meer De sv. 2100102-20
    53Odysseus '91 3100102-20
    54Roda '46 2100102-20
    55Elinkwijk 2100125-30
    56Valleivogels 3100125-30
    57WV-HEDW 5100125-30
    58Ankaraspor FC 2100114-30
    59Eemdijk 2100114-30
    60Victoria 2100114-30
    61Altius 2100115-40
    62ZOB 2100104-40
    63Overbos sv. 2100128-60

    Poulestanden Jonathan 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna Wormerveer sv 211006063
    2Bilt De FC 211007253
    3Ajax AFC 211005053
    4Stormvogels ijvv 211005143
    5AMVJ 211004043
    6Hooglanderveen 211004043
    7IJsselmeervogels 211005233
    8ZAP 211004133
    9DEM (RKVV) 211003033
    10Spakenburg 211003033
    11Vitesse 22 311003033
    12FC Uitgeest 211004223
    13ADO '20 211003123
    14Hoogland 211002023
    15OSM '75 211003213
    16Zaanlandia 211003213
    17Meern De 211002113
    18Swift 211002113
    19Velsen Rkvv 211002113
    20Kampong 211001013
    21Swift 311001013
    22WSV 1930 211001013
    23Hoofddorp s.v. 311004403
    24Buitenveldert sc. 311004403
    25FC Zaandam 211002203
    26Jonathan 211002203
    27Renswoude 211001103
    28Odysseus '91 211001103
    29SDO 211001103
    30KFC 211001103
    31Hillegom sv 200000000
    32Zeeburgia avv 200000000
    33AFC 610014400
    34Sterrenwijk 210014400
    35Waterwijk asc 210012200
    36LSVV 210012200
    37Bloemendaal 210011100
    38DOVO 210011100
    39DVVA csv. 210011100
    40AFC 210011100
    41Geel Wit '20 sv. 2100123-10
    42Huizen 2100123-10
    43CSW 3100112-10
    44Hollandia T 2100112-10
    45ODIN 59 4100112-10
    46CDW 2100101-10
    47Laren 99 sv 2100101-10
    48Rijp (de) 2100101-10
    49Woudenberg 2100124-20
    50Castricum FC 2100113-20
    51WV-HEDW 4100102-20
    52Hercules 2100125-30
    53VSV 2100114-30
    54Argon 6100103-30
    55DVVA csv. 3100103-30
    56Pancratius Rksv 2100103-30
    57Vriendenschaar 2100115-40
    58Amstelveen/Heemraad 2100104-40
    59Swift 3100104-40
    60RODA '23 Rksv 2100127-50
    61SCH '44 2100105-50
    62Spaarnwoude sv. 2100106-60

    Poulestanden Jonathan 2 (B1230 Mannen beker reserve 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Renswoude 211005053
    2Swift 211006243
    3Zaanlandia 211004133
    4Bilt De FC 211003033
    5ZAP 211003123
    6DEM (RKVV) 211002023
    7FC Uitgeest 211002023
    8Hoogland 211005413
    9SDO 211003213
    10ADO '20 211002113
    11IJsselmeervogels 211002113
    12WSV 1930 211002113
    13AMVJ 211002203
    14Buitenveldert sc. 311001103
    15Jonathan 200000000
    16KFC 200000000
    17FC Zaandam 210012200
    18Hooglanderveen 210011100
    19Swift 3100145-10
    20OSM '75 2100123-10
    21Ajax AFC 2100112-10
    22Kampong 2100112-10
    23Vitesse 22 3100112-10
    24Spakenburg 2100113-20
    25Odysseus '91 2100102-20
    26Zeeburgia avv 2100102-20
    27Velsen Rkvv 2100114-30
    28Meern De 2100103-30
    29Stormvogels ijvv 2100126-40
    30Hillegom sv 2100105-50

    Poulestanden Jonathan 2 (B1280 Mannen beker reserve 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DEM (RKVV) 211005053
    2IJsselmeervogels 211006423
    3Bilt De FC 211005323
    4Swift 211002023
    5SDO 211003213
    6ADO '20 211002113
    7FC Uitgeest 211001013
    8Renswoude 211002203
    9Jonathan 210012200
    10KFC 2100123-10
    11ZAP 2100112-10
    12Zaanlandia 2100101-10
    13WSV 1930 2100146-20
    14Hoogland 2100135-20
    15AMVJ 2100102-20
    16Buitenveldert sc. 3100105-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bree, Stephan deTeamspeler
    Bruggeman, MichaelTeamspeler
    Bruin, Allard deTeamspeler
    Buitenhuis, DavidTeamspeler
    Grapendaal, TimTeamspeler
    Harten, Robert van derTeamspeler
    Hopstaken, PepijnTeamspeler
    Kooper, TomTeamspeler
    Menzies, MarcusTeamspeler
    Onderstal, MichaTeamspeler
    Roubos, ConstantijnTeamspeler
    Sesink Clee, DylanTeamspeler
    Smienk, HugoTeamspeler
    Tjoe-A-On, MarvinTeamspeler
    Voorst, Guido vanTeamspeler
    Wagenaar, DaniëlTeamspeler
    Wapperom, MichielTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.