• Niet kunnen sporten door groeipijn? Informatieavond!

  Bericht voor leiders, ouders/ verzorgers van onze O13 en O14 teams.

  Recent is de O14-2 gestart met een scan/behandeling onder leiding van Peter Kruft (sportfysio) vanwege de vele blessures/klachten als gevolg van bijvoorbeeld groeipijnen. Een aantal van deze spelers had via andere medische kanalen al het advies gehad om drie maanden niet meer te sporten. Doodzonde natuurlijk op zo'n leeftijd en waarschijnlijk ook onnodig. Om te weten wat wel/niet handig is en waar eventueel op te letten om te voorkomen, wordt een bijeenkomst georganiseerd voor ouders om hier toelichting op te geven.
   
  Graag vernemen we de interesse vanuit jullie als ouders/verzorgers om een datum te prikken waarop zoveel mogelijk ouders kunnen aansluiten. Bij grote interesse zullen meerdere informatieavonden worden geinitieerd. U kunt uw interesse doorgeven via het formulier onder dit bericht. Sluitingsdatum voor doorgeven is 10 december aanstaande.

  Eventuele vragen of opmerkingen kunt u ook kwijt op dit formulier.

  Met vriendelijke groet,
  Voetbalcommissie vv Jonathan  
 • Versturen