• Doe mee aan de Voetbalschool Oranje techniektrainingen bij vv Jonathan!

  DIT IS DE LAATSTE WEEK OM JE AAN TE MELDEN VOOR DE CURSUS TCHNIEKTRAINING!!

  Ook dit najaar is Voetbalschool Oranje er natuurlijk weer met techniektrainingen bij vv Jonathan op vrijdag en zondag. Bij deze cursus zullen er weer nieuwe en andere accenten worden gelegd maar zal de individuele aandacht per speler het belangrijkste blijven.

  Met de nieuwste techniekvormen, 1 tegen 1 en partijvormen zal de vooruitgang van de spelers goed waarneembaar zijn voor alle spelers en ouders. Daarnaast groeit het zelfvertrouwen van de spelers waardoor ze helemaal vrijuit kunnen voetballen. Creativiteit heeft iedere speler en wij zorgen ervoor dat het eruit kan komen.

  Trainingstijden:

  Vrijdag Zeist 16:30 uur - 17:45 uur (O7 t/m O11)

  Vrijdag Zeist 18:00 uur - 19:15 uur (O11 t/m O15)

  Zondag Zeist 10:00 uur - 11:15 uur (O6 t/m O13)

  De cursus start op vrijdag 13 september en op zondag 15 september. Voor de 10 trainingen betaal je slechts 100 euro!

  Geef je je alvast ook op voor de voorjaarscursus (dus heel seizoen)? Dan betaal je slechts € 170 voor 20 trainingen!

  Jongens en meiden van 6 t/m 15 jaar van alle verenigingen zijn welkom! Ga voor aanmelden en meer info naar www.voetbalschooloranje.nl