• Clinic voor keepers jeugdteams (Jongens en Meiden)

  Op Woensdag 12 Juni 2019 (15.00 tot 18.30 uur) geven we een clinics voor keepers van de jeugdteams (jongens en meiden) O10 - O19 op de velden van Jonathan.

  We willen daarom alle keepers die nu deel uitmaken van een O10-O19 team van harte uitnodigen om deel te nemen aan deze clinic om onder leiding van ervaren keeperstrainer(s) en selectie keepers de basistechnieken en posities van het keepen onder de knie te krijgen.

  Ben je leergierig en nieuwsgierig en wil je erachter komen hoe je jezelf kan verbeteren als keeper, dan ben je bij deze clinic op je plek.  Daarnaast krijgen wij een goed beeld van jouw keeperstalent en geven tips hoe dit verder te verbeteren. Als extraatje krijgt elke ingeschreven  deelnemer een kortingsbon voor de aanschaf van nieuwe keepershandschoenen.

  Wil je meedoen aan deze clinic’s dan vragen we jou (of je ouders) om je in te schrijven middels onderstaande link. Er volgt dan binnenkort een definitieve uitnodiging met begin en eindtijd, afhankelijk van je leeftijd.

   

  Inschrijfformulier keepersclinic Juni 2019