Onderhoud veld 3

Auteur: 
Bestuur

Na afloop van het achter ons liggende seizoen heeft de gemeente zich ingespannen om de drainage van veld 3 te verbeteren. In de lengterichting van het veld zijn meerdere sleuven van 50 cm diep aangebracht. De sleuven zijn vervolgens met ander materiaal (betere waterafvloeiing) weer gevuld. Samen met de gemeente hopen we dat hiermee de kwaliteit van veld 3 aanzienlijk zal verbeteren. Zie foto's en filmpje: https://youtu.be/PrOchGJQOLo

Er zijn ook nog plannen om in de maanden augustus / september een strook tussen veld 3 en veld 4 te bestraten en in het midden van de bestrating over de gehele lengte een hekwerk te plaatsen. Lekker tegen het hek hangen tijdens de wedstrijden. Maar het voorkomt bovenal dat ballen regelmatig van het ene veld over het andere veld rollen. Voorst zullen langs de velden 3 en 4 twee bankjes voor de teamleiding en wisselspelers worden geplaatst.