Enquête Voetbalzaken & Visie 2018-20122

Auteur: 
Voetbalcie

Terwijl de temperatuur aanlokkelijk was om met familie en/of vrienden een BBQ aan te steken, kwamen op maandagavond 11 juni  ruim 30 leden naar het sportpark om een terugkoppeling te ontvangen van de resultaten van de enquete en een update te ontvangen van de acties en plannen die in gang zijn gezet.

Klik >hier voor de slides van die avond.

Tijdens deze avond kwam gelukkig ook veel bijval voor de plannen en de opgepakte acties met als resultaat dat de hele groep zich commiteerde om in 2 avondsessies de contouren van het voetbalbeleidsplan 2018-2022 vorm te geven!!! Een mooi resultaat en een ultiem voorbeeld van verenigen ... samen de schouders eronder.

De eerste vervolgsessie wordt gehouden begin juli. Datum wordt ook via de site nog bekend gemaakt zodat andere geïnteresseerden kunnen aansluiten. 

 

 

Sportieve groet,

VoetbalCie