De tips van John Heitinga voor de Groene Welpen

Auteur: 
voetbalcie

De tips van John Heitinga …

Tijdens de voorbereidingen van het reeds lopende seizoen kwam meermaals een bericht van ouders in de inbox met de opmerking dat hun kinderen niet genoeg kunnen leren met maar één voetbaltraining per week. Uiteraard is twee keer trainen per week beter en voor selectieteams die op divisieniveau spelen zelfs drie keer per week een gewenst aantal.

Meer voetbaloefeningen doen met je team samen helpt inderdaad om iets te leren, maar als speler kun je zelf ook al flink beter worden door meer dan één keer per week te trainen; gewoon lekker op straat!!!

Dus laat de iPads, X-box en Playstations eens links liggen en zoek een muurtje of veldje op om lekker te ballen!! Aldus meervoudig international en oud-profvoetballer, John Heitinga die op 07-oktober onze Groene Welpen toesprak: https://youtu.be/-rqFLIpn-sY

John Heitinga was ook bereid de prijsuitreiking te doen bij de Groene Welpen: https://youtu.be/CHIoFmDxPxQ