Bezoek FC Utrecht – ADO Den Haag – zondag 8 april

Auteur: 
Heinz Hendrikse

Op zondagmiddag 8 april gaat FC Utrecht de strijd aan met ADO Den Haag en bij deze mooie Eredivisiewedstrijd kunnen de leden van Jonathan tegen een sterk gereduceerd tarief aanwezig zijn. Dat is slechts één van de voordelen die je hebt als lid van de RAC- club Jonathan!

Op zondagmiddag 8 april gaat FC Utrecht de strijd aan met ADO Den Haag en bij deze mooie Eredivisiewedstrijd kunnen de leden van Jonathan tegen een sterk gereduceerd tarief aanwezig zijn. Dat is slechts één van de voordelen die je hebt als lid van de RAC- club Jonathan!

Voor slechts 7,50 euro kunnen leden (maar ook familieleden, vrienden, en meer!) tot 16 jaar een kaartje kopen voor deze mooie wedstrijd.

Voor volwassenen geldt het bijzondere tarief van 12,50 euro. En Jonathan profiteert mee, want per verkocht kaartje wordt er 2,50 euro gestort in de clubkas van v.v. Jonathan! Zo snijdt het mes dus aan twee kanten!

Scoor je kaarten eenvoudig en snel via www.fcutrecht.nl/jonathan

Wedstrijd:
Zondagmiddag 8 april, 12.30 uur, FC Utrecht – ADO Den Haag

Kaarten zijn te koop voor leden van Jonathan voor 7,50 euro (tot 16 jaar) en 12,50 euro (volwassenen). En: 2,50 euro per gekochte kaart gaat de clubkas in van Jonathan!

Tot ziens in Stadion Galgenwaard op zondag 8 april!