• Aan de Bal

    Gezicht achter onze vrijwilligers

    Onze vereniging draait op het teamwork van vrijwilligers. We noemen hen niet voor niets ‘onze helden’. En die helden zijn er ook binnen Jonathan in alle soorten en maten. Van barmedewerkers, tot scheidsrechters, trainers, coaches, onderhoudsmedewerkers, bestuursleden, secretariaat, sponsormedewerker en zo kunnen we nog wel even doorgaan.

    Maar wie zijn nu die mensen die de boel draaiende houden binnen Jonathan, maar voor velen van jullie onzichtbaar zijn? In deze rubriek ‘Aan de bal’ geven wij deze mensen een gezicht. Iedere maand geven we de bal door aan een andere vrijwilliger.

  • Aan de bal: Roy Versluis klik hier voor het interview

  • Eerder in Aan de Bal:

  • Arnaud Miltenburg, voorzitter vv Jonathan klik hier voor het interview

  • Raymond Koopman klik hier voor het interview